Індивідуальне виготовлення пакетів із крафту

Студія Paket 24

Компанія "Пакет 24" пропонує широкий асортимент паперових пакетів на замовлення. Виготовлення пакетів із крафту здійснюється індивідуально. Будьте у тренді та відповідайте сучасним тенденціям. Багато компаній перейшли на крафтовий варіант упакування, незалежно від сфери діяльності.

Індивідуальне виготовлення пакетів із крафту, компанія "Пакет 24" здійснить за короткий термін. При необхідності наші дизайнери розроблять зовнішній вигляд вашої майбутньої поліграфічної продукції, також можливе виготовлення ексклюзивного варіанта крафтових пакетів, які ви зможете використовувати для певної продукції або під лімітовані серії.

Багато магазинів використовують крафтові пакети на замовлення і упаковують у них свою продукцію: косметику, продукти, одяг, взуття, їх сфера застосування набагато ширша. Крафтові пакети в корпоративному стилі можна легко використовувати для роздачі промо продукції, для особистих і корпоративних подарунків, упаковки готової їжі, випічки тощо.

Завдяки тому, що крафтові пакети чудово пропускають повітря - вони ідеально підходять для товарів, яким потрібно "дихати", щоб якомога довше зберігати свою свіжість.

Виробництво крафтових пакетів наші фахівці здійснять оперативно. При виготовленні застосовують папір із крафта. Цей папір складається з довгих волокон целюлози, які піддаються мінімальній обробці. Завдяки високій зносостійкості та міцності крафтові паперові пакети мають досить широку сферу застосування.

Крафтові пакети на замовлення виготовляються із натуральних матеріалів, тому палітра в природних відтінках ключає: бежеві пакети, білі пакети, пісочні пакети, сірі пакети. За бажанням замовника ми можемо здійснити друк пакетів із крафту у різних відтінках. Наприклад, дуже стильно і солідно виглядатимуть крафтові пакети в чорному кольорі. На кожен такий пакет можна розмістити логотип компанії та корисну інформацію. Поверхня таких пакетів дозволяє наносити на них легко тексти, зображення, а також будь-яку іншу інформацію рекламного характеру. Тому індивідуальне виготовлення пакетів на замовлення стане також чудовим недорогим маркетинговим рішенням.

Чому вам потрібно замовити крафтові пакети у Києві в компанії "Пакет 24"?

1. низька вартість крафтової продукції швидко окупається ефектом від реклами;

2. зносостійкість та висока міцність пакетів з крафта;

3. екологічна упаковка, яка є безпечною для навколишнього середовища.

Замовити послуги компанії Пакет 24 ви зможете, зв'язавшись із нами за телефоном: +38 063 747 84 24.