Готові крафтового пакети

Студія Paket 24

Основний напрямок діяльності компанії & quot; Пакет 24 & quot; є друк крафтового пакетів на замовлення в Києві. Готові крафтового пакети дуже затребувані сьогодні як великими компаніями, так і невеликими підприємствами. Красива упаковка вашої продукції гарантує успішний продаж і отримання прибутку.

Компанія "Пакет 24" має виробничі потужності. Новітнє обладнання, тільки сучасні технології виготовлення і головне досвідчені фахівці, які знають як зробити дійсно якісну і привабливу поліграфічну продукцію. Ми пропонуємо своїм клієнтам великий асортимент матеріалів, пост друкованих робіт, а також інші можливі варіанти для поліпшення впізнаваності вашого бренду.

Готові крафтового пакети можуть бути ефективним рекламним інструментом, який буде не тільки практичною упаковкою, а й рекламним носієм. Чим цікавіше буде оформлений крафт пакет, тим більше потенційних клієнтів його побачить і зацікавиться.

Пакети з крафт паперу повністю екологічні, що ще більше додає їм цінності. Відзначимо, що поліетиленові пакети, які б вони красиві були розкладаються не раніше ніж 100 років, що завдає величезної шкоди навколишньому середовищу. Крафт пакети - це топ упаковка, яка визнана у всьому міре.Ето стильно, екологічно, є, практично і презентабельно.

Купити готові крафтового пакети в Києві ви можете по самим прийнятними цінами у нас в компанії. На сторінках нашого сайту Ви знайдете докладну інформацію і якщо у вас залишаться питання дзвоніть нам за телефоном: +38 063 747 84 24. Наші фахівці проконсультують вас і допоможуть з вибором найоптимальнішого варіанту виходячи з ваших побажань і рамок бюджету.

Крафтового пакети на замовлення

Замовити крафт пакети ви зможете будь-яким зручним для вас способом з розділу "Контакти ". Такий варіант упаковки ідеально підійде під продукцію різного напрямку:

- крафт пакети для продуктів

- крафт пакети для косметики і парфумерії

- крафт пакети для ювелірних виробів

- крафт пакети для документів

- крафт пакети для подарунків

- крафт пакети для доставки

Завдяки пост друкованим процесам, ми зможемо перетворити звичайний паперовий пакет в елітну упаковку, яка буде виглядати презентабельно, тим самим підкреслювати статус вашої компанії.

Готові крафт пакети з ручками або готові крафт пакети без ручок можуть бути різного розміру і конфігурації. Практичні паперові пакети на замовлення - дуже практичні і відрізняються гарною міцністю. Вони спокійно витримають габаритну продукцію.