Фірмові подарункові крафт-пакети з логотипом

Студія Paket 24

У наш час, крафт пакети з логотипом дуже затребувані і популярні серед багатьох споживачів. Вони є відмінним рекламним інструментом і сприяють підвищенню статусу, іміджу та впізнаваності компанії. В фірмові пакети можна красиво упакувати будь-яку продукцію, сувенір, презент, подарунок, одяг, взуття, продукти харчування і так далі.

Компанія «Пакет 24» пропонує замовити крафт пакети в Києві з високоякісних, екологічно чистих матеріалів за доступними цінами. Для збільшення терміну експлуатації, картонні пакети ламінують матовою або глянцевою плівкою. Також на брендований пакет ми наносимо друк логотипу або будь-яку іншу рекламну інформацію методом шовкографії, офсетного друку і тисненням одноколірної або повноколірного друку.

Основними перевагами фірмових подарункових крафт пакетів є унікальна можливість заявити про бренд своєї компанії і дешево поширити рекламну інформацію, поінформувати споживачів про проведені презентації та промо акції, нагадати про подальшу співпрацю, проявити увагу і турботу з допомогою надійної, стильною упаковки.

< p> Паперові пакети можуть бути подарункові, корпоративні та іміджеві виготовлені в певному стилі. Для підвищення впізнаваності компанії, в якості реклами, на пакети найчастіше наносять контактні дані, електронну пошту, адресу, телефон, веб сайт і так далі. Таким чином, інформацію побачать потенційні та існуючі клієнти.

Вартість брендованих крафт пакетів залежить від потрібної кількості тиражу, розміру, виду і міцності паперу, обраного способу нанесення друку і післядрукарської обробки. На нашому сайті ви можете замовити фірмові пакети в будь-якій кількості за прийнятною ціною. За потреби, наші фахівці допоможуть створити неповторний, оригінальний дизайн, враховуючи всі ваші вимоги, ідеї та побажання. Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами для уточнення всіх деталей.

Зручна форма оплати дозволяє провести розрахунок готівковим і безготівковим платежем. Також, ви можете скористатися службою доставки і розрахуватися на місці. Замовте у нас фірмові брендовані подарункові крафт пакети, будемо раді співпраці.