Пакети з дизайнерського паперу на замовлення

Студія Paket 24

Компанія "Пакет 24" пропонує вам унікальну пакувальну продукцію, головною відмінністю якої є естетичні властивості та оригінальність виконання. Пакети з дизайнерського паперу можна використовувати для подарункової продукції, а також для вишуканого оформлення товарів преміум класу або документації.

З досвіду можемо сміливо сказати, що пакети з дизайнерського паперу з логотипом завжди впадають у вічі та ефектно виділяються поряд з паперовими пакетами з крейдованого картону. Дизайнерська упаковка завжди виглядає виграшно, тому таку упаковку часто використовують для особливих випадків або для вручення презентів партнерам по бізнесу або керівництву.

Наші спеціалісти зможуть розробити дизайн вашої майбутньої упаковки з нуля. Індивідуальний дизайн, оригінальний папір, корпоративна символіка – це ефективний рекламний інструмент, який протягом тривалого часу активно просуватиме вашу продукцію та ваш бренд.

Пакети з дизайнерського паперу на замовлення мають ряд переваг:

— практична упаковка - щільність матеріалу дозволяє витримувати велику продукцію, за потреби ми можемо зміцнити стінки пакетів додатковими картонними вкладишами;

— широка кольорова гама та величезний вибір текстур паперу;

— індивідуальний підхід до кожного замовника.

Наші фахівці також можуть здійснити друк пакетів із дизайнерського паперу, використовуючи ваш шаблон. Ми можемо втілити в життя всі ваші побажання, фантазії та вимоги щодо виготовлення паперових пакетів, завдяки численним можливостям сучасного обладнання, яке має у своєму розпорядженні наші виробничі потужності. Різні методи друку, післядрукарські методи обробки, широкий вибір матеріалів - все це запорука якісної упаковки з дизайнерського паперу.

Для того, щоб ваші пакети з дизайнерського паперу на замовлення виглядали ще більш привабливо як варіант додаткової обробки ми пропонуємо нанесення вибірково УФ-лаку (в даному випадку лаком покриваються окремі елементи виробу, для того щоб досягти максимального контрастного виділення окремих елементів).

Під час виготовлення паперових пакетів ми пропонуємо використовувати кілька типів ручок на вибір. Це можуть бути мотузкові ручки або ручки з атласної стрічки, другі виглядають ефектніше і підходять для упаковки класу Преміум.

Пакети з дизайнерського паперу дорожчі поряд з пакетами з крейдованого паперу, але кожна компанія може дозволити собі таку привабливу упаковку.

Наші постійні клієнти займаються різними видами бізнесу, і ми можемо сміливо сказати, що пакети з дизайнерського паперу ідеально підходять для будь-якої сфери: ювелірна продукція, доставка їжі, інтернет магазини, магазини взуття та одягу, магазини дитячої продукції та ін.

Ви можете замовити пакети з дизайнерського паперу будь-якого розміру, формату та конфігурації. Замовити пакети з дизайнерського паперу ви зможете будь-яким зручним для вас чином із розділу "Контакти". Наші менеджери детально проконсультують вас та допоможуть підібрати паперові пакети з особливою текстурою матеріалу, унікальним забарвленням та принтом, неповторним дизайном. Паперові пакети - це екологічно чиста упаковка, яка давно вже користується попитом і використовується в усьому світі.

Замовити пакети з дизайнерського паперу у компанії “Пакет 24” ви зможете, зв'язавшись з нами за телефоном: +38 063 747 84 24 .