Паперові пакети з логотипом - важлива деталь для іміджу компанії

Студія Paket 24

Паперові пакети з логотипом — це окремий вид поліграфічної продукції. Основною їх функцією є упаковка виробів при роздрібних продажах. В Україні більше поширені одноразові поліетиленові пакети, але вдома люди їх відразу ж викидають. У кращому разі поліетиленовий пакет буде використано вдруге для походу в супермаркет, але вже втратить свій зовнішній вигляд.

Чому варто використовувати паперові пакети з логотипом?

По-перше, паперові пакети більш екологічні в плані виготовлення, переробки і витрачених для цього енергоресурсів. А, як відомо, зараз багато людей віддають перевагу брендам, які піклуються про навколишнє середовище.

По-друге, добре оформлений пакет з якісного матеріалу стає річчю ексклюзивною. Гарний паперовий пакет клієнт буде використовувати в повсякденному житті, щоби переносити в ньому невеликі потрібні дрібниці на роботу, в поїздках, для походів в спортзал, в гості, щоби передати речі друзям. Такі пакети дуже довго не втрачають презентабельний зовнішній вигляд і користуватися ними приємно. А тепер уявіть, скільки людей побачать красиво оформлений паперовий пакет з логотипом вашого бренду, запам'ятають його, а потім, цілком імовірно, стануть також вашими клієнтами. Таким чином паперовий пакет з логотипом буде нести функцію мобільної зовнішньої реклами.

По-третє, клієнт сприймає гарне оформлення як повагу й турботу про себе, тому більше цінує покупку, а з брендом у нього асоціюються позитивні емоції. Не кожна компанія приділяє увагу такій, на перший погляд, незначній деталі. Зробивши замовлення в «Paket 24», ви отримаєте оригінальні стильно оформлені пакети з паперу високої якості, які стануть особливою деталлю в формуванні позитивного іміджу вашої компанії серед клієнтів і партнерів.

Паперові пакети з логотипом - студія Paket 24

Паперові пакети з логотипом — відмінне рішення для заходів

Виставки, презентації, форуми та інші заходи — це завжди можливість представити компанію в найвигіднішому світлі. А щоби точно запам'ятатися потенційним клієнтам і партнерам, спілкування підкріплюється зразками продукції та/або друкованими матеріалами, для упаковки яких використовуються пакети. Паперові пакети з логотипом — це ще один елемент просування на заходах, тому так важливо, щоби вони були виконані ідеально. Так пакети збережуться краще і довше, а також виконають свою функцію.

Також дуже часто компаніям потрібні брендовані упаковки для подарунків. Це можуть бути корпоративні заходи для співробітників або партнерів. Складність оформлення і вартість таких паперових пакетів може бути різна, залежно від значущості приводу й учасників заходу.

Іноді компанія ухвалює рішення робити брендовані пакети з логотипом під певний захід. Наприклад, коли фірма святкує ювілей. З такого приводу керівництво може запросити представників ЗМІ, яким на заході вручаються друковані матеріали з інформацією про компанію, наприклад, або партнерів і важливих клієнтів, яким вручають особливі подарунки. Звичайно, в такі важливі моменти навіть пакети повинні виглядати шикарно.

Пакети з логотипом - поліграфія Paket 24

Використання паперових пакетів з логотипом для повсякденних завдань

Використовувати паперові пакети може кожна фірма, а не тільки великі торгові підприємства. Наприклад, невелика юридична контора може вручати своїм клієнтам підготовлені документи в фірмовому пакеті.

Зараз все більш популярною стає доставка різних продуктів та страв, тому надійні паперові пакети з логотипом актуальні, як ніколи раніше, для супермаркетів і закладів. Особливий, не схожий на інші, пакет, виконаний зі смаком і з якісного паперу, знадобиться виробникам крафтових напоїв, сиру, кондитерських виробів, прикрас, сувенірів, одягу й багато чого іншого.

Паперові пакети з логотипом - поліграфія Paket 24

На що варто звернути увагу при замовленні паперових пакетів?

  • Звертайтеся тільки до перевірених друкарень із хорошими фахівцями. Подивіться кейси фірми, перевірте, який у неї досвід.
  • Дизайн і друк краще робити відразу в одній типографії. Так ви будете впевнені, що отримаєте на готових матеріалах саме той відтінок, який хотіли.
  • Підберіть правильно матеріал і спосіб друку, форму, щоб отримати пакети, які будуть підходити саме для ваших цілей. З ручками або без них, крейдовані або з крафту, з плоским або щільним дном — варіантів безліч.