Паперові пакети на замовлення в Києві

Студія Paket 24

На сьогоднішній день, друк паперових пакетів на замовлення дуже затребувана. При виготовленні пакетів, використовуються екологічно чисті матеріали, які легко переробляються і не завдають шкоди навколишньому середовищу. Ці надійні і міцні вироби ефективно застосовуються при упаковці різної продукції і здатні прослужити тривалий час.

Компанія «Пакет 24» пропонує замовити паперові пакети з високоякісного, натурального і чистого матеріалу, тиражем від одного екземпляра за доступною ціною. Ми виробляємо пакувальні вироби, з крейдованого паперу, використовуючи щільний картон. Поверхня паперового пакета дозволяє нанести яскраве, барвисте зображення, малюнок, бренд і так далі, для більшого залучення уваги. Такого виду упаковка дуже популярна в рекламній індустрії.

Наше виробництво виготовляє стильні, оригінальні, міцні паперові пакети, практично будь-якого розміру, в будь-якому тиражі з урахуванням всіх ваших побажань. На сайті нашої компанії ви можете підібрати потрібний готовий шаблон або ж створити свій власний макет і подивитися, як буде виглядати готовий паперовий пакет.

Найбільш популярним видом пакувальної продукції є пакет з печаткою логотипу. За допомогою вдосконалених технологій і різних способів нанесення, таких як трафаретний друк, флексодрук та офсетний друк, малюнок можна розмістити практично по всій поверхні виробу. Потім, використовуючи друкарську обробку, упаковка придбає естетичний зовнішній вигляд. На паперовий пакет, найчастіше наносять контактні дані, адреса, назва, логотип і так далі.

За допомогою дизайнерського паперу, пакет можна зробити витонченим і унікальним. Також, використовуючи ламінацію і кріплення ручок до пакету, виріб стане набагато надійніше і міцніше. Можливо, ви хочете взуття, одяг, різні аксесуари, продукти харчування і так далі. Надавши подарунок в такій упаковці, ви подаруєте незабутні емоції і підкреслите свою уважність і повагу.

Замовте паперові пакети у нас, і ми допоможемо виготовити вироби в найкоротші терміни за доступними цінами. Ми гарантуємо якість виконаної роботи і готові запропонувати співпрацю на вигідних умовах.