Паперові пакети на замовлення — потужний рекламний інструмент

Студія Paket 24

У наш час, паперові пакети на замовлення є одним з діючих і ненав'язливих видів реклами. На пакетах можна розмістити друк логотипу, контактну інформацію та будь-яке зображення, тим самим ефектно прорекламувати свій товар або послугу. Паперові пакети з нанесенням використовують в магазинах, супермаркетах, медичних установах, туристичних компаніях і так далі, що неодмінно дозволяє розширити впізнаваність бренду і привернути увагу всіх оточуючих.

Компанія «Пакет 24» пропонує замовити паперові пакети з високоякісних, екологічно чистих матеріалів за вельми доступною ціною. Ми виробляємо пакувальні вироби з крейдованого офсетного паперу, крафтового паперу, дизайнерського картону і імітліна.

На крейдованому папері відмінно виглядає нанесення логотипу, так як вона має глянсове покриття і гладку поверхню. Пакети з крафта добре підходять для упаковки продуктів харчування, вони відрізняються своєю міцністю, стійкістю до зовнішнього середовища і можливістю пропускати повітря. Дизайнерський картон дозволяє створити ексклюзивну, оригінальну упаковку з багатою палітрою кольорів, що позитивно вплине на імідж і репутацію компанії. Імітлін вважається стійким до вигорання і нічим не поступається пакетам з крафта, перевагою якого є нанесення зображення спеціальним кольоровим пігментом.

Паперові пакети на замовлення завжди користуються попитом і сприяють залученню клієнтів.

Ми виготовляємо міцні, стильні, унікальні пакувальні вироби будь-яких форм і розмірів, в будь-якому тиражі з урахуванням всіх ваших вимог і побажань. Для зручності і практичності, пакети можна доповнити різними ручками, такими як стрічкові, мотузкові, вирубні і так далі.

Оформити замовлення ви можете на нашому сайті або по телефону, що значно дозволить заощадити час на пошуки. Наші кваліфіковані фахівці зв'яжуться з вами для уточнення всіх деталей. Оплату можна здійснити зручним для вас способом, готівковим або безготівковим платежем, також скористатися службою доставки. Ми готові запропонувати вигідну співпрацю, гарантуючи якість виконаної роботи.