Паперові пакети на замовлення

Студія Paket 24

На сьогоднішній день, фірмові паперові пакети-красиве оформлення упаковки подарунків, сувенірних виробів і різних товарів. Виробництво пакетів-популярний маркетинговий інструмент, який використовується в багатьох видах діяльності, для просування товарів або послуг. Пакети з крейдованого паперу-якісні, ексклюзивні і незвичайні. Використовувати фірмові пакети з нанесенням логотипу можна в якості престижного презенту для ділових партнерів і клієнтів компанії, а також, в якості подарунка для рідних, близьких і оточуючих людей.

Компанія "Пакет 24" пропонує якісне виготовлення паперових пакетів з екологічно чистих і натуральних матеріалів. Ви можете вибрати різної щільності папір, білий або коричневий крафт, Дизайнерський картон і так далі. Завдяки сучасним інноваційним технологіям, термін служби і експлуатації пакетів помітно збільшується. При використанні лакування або ламінування, пакети стають практичними, міцними і стійкими до впливу зовнішнього середовища. Замовити упаковку ви можете на нашому сайті в будь-якому тиражі, починаючи від одного примірника, за досить доступними цінами.

Наша компанія виробляє пакети на високоякісному, сучасному обладнанні, будь-якої складності, форми і розміру з будь-яким нанесенням зображення. За допомогою офсетного друку, трафаретного або флексодруку, зображення можна нанести практично на всю поверхню паперового виробу.

При цьому, використовуючи післядрукарську обробку, паперовий пакет можна зробити оригінальним і унікальним. Найчастіше, на упаковку наноситься адреса і телефон компанії, Торгова марка, бренд, назва та інші різні написи для ефективного підвищення впізнаваності і просування будь-якого товару. Також, із застосуванням дизайнерського паперу, можна надати пакету витончений зовнішній вигляд, який надовго запам'ятається споживачеві.

Подарувавши подарунок в такій упаковці, ви покажете свою уважність і повагу, надавши гарний настрій.

Крім різних форм, ефектів і паперу, ви можете підібрати відповідний спосіб кріплення ручок до пакету, такий як, стандартний шнурок, будь-якої форми прорубна ручка, атласна або репсова стрічка, люверси і так далі. Ламіновані пакети з ручкою прослужать відмінною упаковкою для будь-якого товару. Вони дуже зручні для розміщення і зберігання одягу, аксесуарів, сувенірів, взуття, текстилю і багато чого іншого. Фірмові паперові пакети популярні в застосуванні на різних заходах, виставках, корпоративах, тренінгах, презентаціях, промо-акціях і тд.

Наші кваліфіковані фахівці допоможуть вам, визначиться з вибором і замовити фірмові паперові пакети, підібравши відповідне зображення і спосіб виробництва. Зручна форма замовлення значно заощадить Ваш час. Оплату можна зробити готівковим і безготівковим платежем, також скористатися кур'єрською доставкою. Зв'яжіться з нами і замовте якісні паперові пакети, Ми будемо раді співпраці.