Паперові пакети Київ

Студія Paket 24

Паперові пакети є не тільки практичною та екологічною упаковкою товарів, але й можуть виступати ефективним рекламним носієм, якщо його друк та оформлення довірити професіоналам своєї справи.

Компанія "Пакет 24" пропонує вам широкий асортимент послуг з виготовлення пакетів на будь-який смак та поліграфічну продукцію за найприємнішими цінами.

Наші дизайнери розроблять для вас унікальний дизайн, що дозволить використовувати паперові пакети Київ в як потужний маркетинговий інструмент.

Ми займаємося виготовленням поліграфічної продукції вже не перший рік, тому "з'їли жодного собаку" в даному ремеслі і знаємо всі тонкощі та нюанси. Ми точно знаємо як виготовити паперові пакети у найвигіднішому світлі.

У нашому арсеналі сучасне обладнання, якісні матеріали, широкий вибір післядрукарських послуг, професійні працівники. Сучасні технології дозволяють здійснити виробництво паперових пакетів за короткий термін і в результаті отримати дійсно якісний продукт.

Паперові пакети із зображенням, які виконані на замовлення в компанії "Paket 24", підвищать впізнаваність бренду і стануть потужним рекламним інструментом для просування вашої компанії. Найзатребуваніший пакет для нанесення логотипу вважається білим.

Але все індивідуально і звичайно залежить від фірмового стилю. Незалежно від кольору пакета, завдяки високій якості, наші вироби збережуть свій привабливий зовнішній вигляд надовго, відповідно паперові пакети з логотипом стануть чудовою рекламою вашої компанії, яка протягом тривалого терміну буде у вас перед очима.

Виробництво паперових пакетів

Паперові пакети на замовлення є основною спеціалізацією компанії "Пакет24". Тому ви можете замовити паперові пакети будь-якої модифікації легко та швидко: +38 063 747 84 24.

Ми пропонуємо вам широкий асортимент пакетів:

— класичні паперові пакети;

— ламіновані паперові пакети;

— паперові пакети з логотипом;

— паперові пакети із зображенням;

— паперові пакети з ручками;

— паперові пакети з дизайнерського паперу.

Якщо Ви бажаєте замовити паперові пакети Київ відмінної якості ви можете сміливо довірити це нашій компанії. Ми маємо індивідуальний підхід до кожного замовника, пропонуємо оптимальні ціни, ми відповідально підходимо до кожного замовлення та враховуємо всі побажання.

Перед тим, як замовити партію паперових пакетів, ми можемо виготовити макет майбутньої продукції, вибравши тип паперу, розмір виробу, варіант нанесення зображення і якщо кінцевий варіант вас влаштовує повністю, тільки в такому випадку ми запускаємо партію на друк.