Паперові пакети та крафт пакети з ручками

Студія Paket 24

Паперові пакети на замовлення від компанії "Пакет 24" дозволять представити вашу продукцію у найвигіднішому та найпривабливішому вигляді для потенційних споживачів. Пакети крафтові на замовлення ви зможете придбати у зручний для вас спосіб з розділу "Контакти".

Компанія "Пакет 24" має власне виробництво, тому ми можемо виготовити будь-яку кількість пакетів в короткі терміни. При цьому якість продукції вас приємно здивує. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Екологічні та міцні пакети з ручками за бажанням замовників ми зможемо доповнити корпоративними елементами, це можуть бути контакти, символіка та інша корисна інформація.

Паперові пакети на замовлення стануть привабливою візитною карткою вашої компанії, тому рекомендуємо продумати зовнішній вигляд до дрібниць. Наші дизайнери можуть розробити дизайн вашої майбутньої поліграфії, виходячи зі специфіки вашої сфери діяльності.

Крафт пакети дуже зручні у використанні. Стильна та приваблива упаковка стане ефективним рекламним носієм, а нанесення графічних зображень та написів робить їх яскравою візитною карткою бренду.

Чому варто замовити крафтові пакети або паперові пакети з ручками?

Погодьтеся, що завжди приємно отримати або просто купити продукцію у гарній упаковці. Привабливий зовнішній вигляд здатний вплинути на вибір, і якщо саме ваш бренд буде оформлений естетично та стильно, потенційний споживач неодмінно зверне увагу саме на ваш товар.

Паперові та крафтові пакети з ручками мають багато переваг:

- Доступна реклама вашого бізнесу. За невеликі гроші ви зможете на довгостроковій основі рекламувати свою продукцію. При цьому чим привабливішими будуть пакети на замовлення з крафту, тим більше потенційних клієнтів звернуть увагу саме на вашу продукцію.

- Екологічна натуральна упаковка давно вже користується популярністю в Європі. Пакувальні пакети повністю виготовляються з екологічно чистих матеріалів, що не шкодить довкіллю.

Крафтові пакети та паперові пакети з ручками можуть мати ручки. Ми пропонуємо на вибір паперові пакети з мотузяними ручками або паперові пакети з крученими ручками. Якщо ви плануєте виготовлення більш презентабельних пакетів, то краще використовувати кручені ручки. Для того, щоб надати солідності паперовим пакетам, можна скористатися послугами післядрукарської обробки поліграфії (ламінація, тиснення тощо).

Фахівці компанії "Пакет 24" індивідуально підходять до кожного клієнта і при виготовленні крафт пакетів ми врахуємо всі вимоги та побажання, а також можемо розробити нестандартні рішення безпосередньо під ваш бізнес.

Паперові пакети на замовлення в Києві

Під час оформлення замовлення ми пропонуємо вам різний асортимент паперу, підбираємо щільність, колір, конфігурацію продукції, тираж, варіанти постдрукарських робіт, обговорюємо терміни виготовлення.

Якщо у вас є власні шаблони поліграфії, наші дизайнери зможуть попрацювати з ними або повністю розробити новий зовнішній вигляд. Зв'язатися з нами ви зможете будь-яким зручним для Вас чином з розділу "Контакти" Для більш швидкої консультації телефонуйте нам зараз за телефоном: +38 063 747 84 24.