Паперові пакети для подарунків

Студія Paket 24

На сьогоднішній день, паперові пакети для подарунків дуже затребувані і популярні серед багатьох споживачів. Кожній людині буде приємно, як вручити, так і отримати подарунок, оформлений в красиву упаковку. Також, паперові пакети на замовлення ефективно використовують в рекламних цілях при проведенні заходів, презентацій і різних виставок.

Компанія «Пакет24» виробляє якісні святкові паперові пакети з натуральних, екологічно чистих матеріалів, які в подальшому підлягають переробці. Ми виготовляємо упаковку, як за готовими шаблонами, так і розробляємо індивідуальний дизайн, підбираючи оптимальну форму, матеріал і оформлення. Дуже важливо, щоб святкова упаковка відповідала вкладеному в неї подарунку.

При виробництві святкових пакетів ми використовуємо картон, крейдований або дизайнерський папір. Також, завдяки професійному обладнанню, пакет можна зробити різної форми, розміру, і з будь-яким нанесенням. Зображення наноситься декількома методами, в залежності від обраного матеріалу. Більш популярним способом нанесення є офсетний друк, яка дозволяє виготовити пакети великими партіями. За допомогою післядрукарської обробки, упаковку можна зробити унікальною і оригінальною.

Сучасні технології дозволяють виготовити святкові пакети не тільки ефектними і ошатними, а й надійними, міцними і стійкими до навколишнього середовища. Паперові пакети з дизайнерського паперу, більш приємні на дотик і витончені зовні. Крім різного паперу, форм і ефектів, ви можете підібрати кріплення ручок до святкового пакету, що дозволить упакувати в нього габаритний і важкий презент.

Дуже важливо максимально приділити увагу декоруванню святкового пакету. Ми використовуємо самі незвичайні і різноманітні матеріали декору, такі як різнокольорові стрічки, банти, стрази, фігурки і так далі. Подарувавши подарунок, упакований в святковий паперовий пакет, ви покажете свою повагу і уважність, надавши гарний настрій.

Замовити святкові паперові пакети ви можете на нашому сайті, залишивши заявку. Ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни для уточнення всіх деталей. Звертайтеся, будемо раді співпраці.