Блокноти на пружині на замовлення в Києві

Студія Paket 24

Блокнот на пружині на замовлення - дуже практична і компактна записна книжка, яка дозволяє, взявши ручку, швидко зафіксувати різну інформацію. У такій моделі блокнота, листи відриваються в будь-якому місці, не порушуючи конструкції, а обкладинка розкривається на всі 360 градусів.

Компанія «Пакет 24» пропонує замовити блокноти на пружині в будь-якій кількості за прийнятними цінами. Ми виробляємо якісні, багатофункціональні, довговічні записні книжки, які завжди виглядають ефектно і акуратно. Завдяки цьому, вони відмінно підходять як сувенір, подарунок або презент клієнтам і співробітникам компанії. Блокноти на пружині дуже затребувані на різних конференціях, презентаціях і переговорах. На них можна нанести логотип і тим самим помітно підвищити імідж і впізнанність компанії.

Наші фахівці, при виготовленні блокнота, використовують високоякісний папір, що сприяє збільшенню терміну служби виробу. Також, ви можете самостійно вибрати формат блокнота, щільність паперу, м'яку або тверду обкладинку, кількість сторінок, тип пружини і будь нанесення.

Більш практичною вважається записна книжка в твердій обкладинці, так як запис в неї можна зробити на вазі. Листи можуть бути чисті, в лінійку чи клітинку, а також пронумеровані. Логотип можна нанести як на обкладинку, так і на внутрішні листи.

Якщо у вас немає готового макету, наші фахівці допоможуть розробити оригінальний дизайн з урахуванням всіх ваших вимог, ідей та запитів. Наша компанія має ряд переваг, таких як виготовлення блокнотів в потрібній кількості, чітко в терміни, будь-якої складності, з різних нанесенням, за доступними цінами. Ми ретельно підходимо до кожного замовлення, використовуючи високої якості папір, пружини і сучасну технологію нанесення.

Ви можете залишити заявку на нашому сайті, і ми зв'яжемося з вами для уточнення всіх нюансів. Зручна форма оплати дозволяє зробити готівковий і безготівковий розрахунок. А також ви можете скористатися службою доставки і розрахуватися на місці. Ми можемо з упевненістю гарантувати, що наші блокноти вам сподобаються. Звертайтеся, будемо раді співпраці.